Україна ділиться своїм науковим досвідом

The 8th IEEE International Conference on
Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems:
Technology and Applications

(IDAACS’2015)

Сьогодні особливе місце в науці займають інтелектуальні продукти, які в багатьох випадках визначають рівень розвитку та прогресу країни .

Незважаючи на кризу та інші труднощі в Україні, наші науковці ще раз довели, що гідні своєї держави і їхні праці стоять поряд з іншими світовими досягненнями.

24-26 вересня  у Варшаві пройшла Міжнародна IEEE науково-технічна конференція IDAACS’15 «Інтелектуальні засоби збору даних і сучасні обчислювальні системи: розробка та застосування – IDAACS».

Основною метою конференції IDAACS було сприяти міжнародному обміну науково-технічною інформацією в широкій області знань, технології збору даних в передових комп’ютерних системах, які використовуються для вимірювання та автоматизації наукових досліджень в промисловості та бізнесі.

Радо вітав учасників конференції ректор Варшавського технологічного університету  (Warsaw University of Technology (WUT)), на базі якого саме і відбувалась ця подія, Ян Шмідт (Jan Schmidt ). В своїй промові він ознайомив присутніх з новітніми розробками в системі освіти, які удосконалюються із року в рік і впроваджуються в життя для того, щоб забезпечити найвищі стандарти освіти 36000 студентам, що тут навчаються. WUT пропонує вражаючий спектр навчальних програм на 19 факультетах , охоплюючи такі напрямки як проектування, інформатика,  економіка, архітектура,  дизайн, машинобудування та цивільне будівництво, автомобілебудування, соціальні науки, управління, адміністрування , оптоелектроніка, матеріальні нанотехнології, біотехнології та біомедичні технологій тощо.

В конференції прийняли участь понад 150 представників різних країн Європи, США, України та інші.

Представлені теми  були присвячені розвитку інформаційного суспільства, а також висвітлювались питання, пов’язані з енергетикою та проблемами довкілля, а також дослідження , що стосуються соціально- економічних і політичних питань.

Всі праці увійшли в збірку IDAACS’2015.

Проведення такого роду конференцій сприяє долученню українських науковців до світової  мережі , а також дає можливість поділитися досвідом України для пошуку шляхів виходу зі світової кризи.

Organized by:
IEEE IEEE Ukraine Section I&M / CI Joint Societies Chapter
Research Institute for Intelligent Computer Systems, Ternopil National Economic University and V.M. Glushkov Institute of Cybernetics, National Academy for Sciences of Ukraine
Warsaw University of Technology Faculty of Electronics and Information Technologies,
Faculty of Mathematics and Information Science
Warsaw University of Technology