3D тур по НУДПСУ!

3D Tour NUSTSUУвага! Студенти під керівництвом викладача кафедри ІСТ, к.п.н., доц. Т. Ратушняк зробили 3D тур по Національному університету ДПС України. Переглянути цю відео-екскурсію можна тут (3D тур НУДПСУ). Прохання до усіх – надсилайте, будь ласка, свої коментарі та пропозиції. Також хочу нагадати, що конкурс “Найкращій відео-тур по нашому університету” триває.  Кожен бажаючий може зробити свою роботу і представити її на перегляд та обговорення. Чекаємо на Ваші роботи і пропозиції!

P.S. Якщо не відкривається панорама “3D тур НУДПСУ” можна попробувати інший браузер або інший варіант тут. (або тут нова тестова версія).

One thought on “3D тур по НУДПСУ!

1. Досить добре виконаний 3D тур по університету! Молодці! Цю віртуальну екскурсію можна рекомендувати для вставки в комплект веб-матеріалів для абітурієнтів. Його також можна розширювати і поповнювати. До речі, панорами “Зимній сад”, “Атріум”, “Кафетерій” можна зробити у версії повної сфери, тому що у ціх пано є цікаві ракурси, напр. скляна стеля, хрусталева люстра та ін. Також непогана ідея – додати “Музей” з розширеним вмістом по експонатах. Ще раз хочу повторити – молодці!!! С.П. Ріппа