Плагін «Google Analytics»

Одним з найпопулярніших аналітичних плагінів для WordPress є плагін «Google Analytics».

Цей плагін дозволяє здійснювати аналіз відвідування власного сайту. Google Analytics дозволяє аналізувати продажі та конверсії, а також надає актуальні дані про дії користувачів на сайті, про те, як вони перейшли на нього, допомагає зрозуміти, як залучити їх знову.

Google Analytics працює на основі потужної і простої платформи складання звітів, тому вибрати потрібні дані і настройки перегляду можна всього за кілька кліків.

Звіти про зміст допомагають зрозуміти, які сторінки і розділи сайту найбільш ефективні і популярні для користувачів, що дозволить поліпшити його інтерфейс. Google Analytics може оцінити успішність програм в соціальних мережах. Можна проаналізувати, скільки відвідувачів діляться контентом на цьому сайті (наприклад, за допомогою кнопки +1 від Google), і як матеріали сайту поширюються в соціальних мережах.

Google Analytics дозволяє аналізувати вплив мобільних технологій на бізнес. Якщо розроблюються мобільні додатки, можна скористатися SDK для iOS і Android, щоб отримувати дані про їх використання. За допомогою аналітичних функцій Google Analytics можна дізнатися, скільки клієнтів вдалося залучити, скільки товарів продано і скільки користувачів відвідують сайт.

Можна досягнути максимальної віддачі від реклами, вивчивши роботу соціальних, мобільних, пошукових та медійних оголошень. Зіставити активність на веб-сайті з маркетинговими кампаніями, щоб отримати повну картину і підвищити ефективність реклами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *