Проект “3D Development”

Повним ходом триває в ННІІТМ проект друкування 3D принтером своїх копій, тобто відтворення удосконаленої моделі 3D принтера Anet A8 Prusa i3 (версія М-505) на зібраному і функціонуючому в інституті із констркутора 3D принтері. В даний момент вже надруковано 25% його деталей, а саме:

1. Муфта червячної резьби (Trapezoidal Nut) – вигляд моделі муфти – тут 1, вигляд результатної деталі  – тут 2;
  2. Утримуючий кронштейн (Hold Down Bracket) – вигляд моделі – тут 3, вигляд результату – тут 4;
  3. Натяжитель ременя (belt tensioner) – модель – тут 5, результат – тут 6;
  4. Антивібраційна скоба (Anti-Wobbling Geeetech);
  5. Утримувач ременя на екструдері (Y Belt Holder);
  6. Утримувач ременя під столом (belt attachment part);
  7. Інші деталі додаватимуться;
  8. . . . .
  9. . . . .
  10. . . . .

Усі бажаючі можуть приєднатися і звернутится до дирекції ННІІТМ (Ріппа С.П.) !!!

Вже розпочалося і триває виконання інших проектів: 1)Друкування атрибутів цифрових дипломів; 2)Друкування спортивних дронів для команди дрон-рейсингу інституту; 3)Друкування двох-осного підвісу відеобладнання для нашого дрону Фантом-2; 4)Активності “3D-принт-арт” та інші. Передбачається також оформлення виставки зразків 3D друку в коридорі інституту і лабораторіях – усі бажаючі залучатимуться до співпраці. Звертаємо увагу, що в редакторі нашого Ворд Пресу підключено плагін для оперування 3D-моделями.