Курс UI/UX дизайну

Сучасний ІТ ринок постійно потребує «свіжої крові» – спеціалістів з креативним підходом до роботи та високою професійністю. Курс UI/UX дизайну дає унікальну можливість у стислі терміни освоїти необхідні знання та практичні навички для успішної кар’єри веб дизайнера. Він відкриває абсолютно нові можливості та перспективи у сфері ІТ для дизайнерів, художників та архітекторів.
Навчальна програма Базового курсу UI/UX розроблена відповідно до потреб сучасної ІТ індустрії та орієнтована як на початківців, так і на практикуючих дизайнерів, що потребують систематизації своїх знань та удосконалення професійних навичок. Це курс комплексної підготовки спеціалістів зі створення користувацьких інтерфейсів та юзабіліті загалом. Більшість завдань передбачають теорію, яка звичайно, закріплюється практикою.

One thought on “Курс UI/UX дизайну

  1. Привіт, Ваше повідомлення характеризує певний курс щодо вивчення “UX/UI дизайну”, але постає питання – що це за курс конкретно! Та додаткові питання – де він викладається, хто автор, веб-адреса. Також додаткове витання – звідки ця емблема, який ресурс? Зверніть увагу – я додав тег “ux ui design” і категорію “веб” у ВП для позначення постів. Ну і головне, пост повинен мотивувати читача – зацікавити, приєднатися до обговорення, пропустити без коментаря це повідомлення (якщо йому нецікаво), або додати коментар і почати співрозмову (якщо цікаво). Але у цілому – пост приймається як вступ до розмови про “UI/UX”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *