Моніторинг інтернет-ресурсів за темою UX-UI дизайн

Лучшие идеи рождаются из шуток…

…старайтесь всегда мыслить с юмором.

David Ogivli

Конференція From Business to Buttons відбувається в Стокгольмі щорічно та збирає тих, хто хоче прокачати свій бізнес за допомогою UX. Головним інструментом такого покращення стає графічний дизайн. Своїм досвідом будуть ділитися дев’ять спікерів з США, Німеччини, Швеції та інших країн.
Наступного дня після конференції організатори влаштують чотири воркшопи з деякими зі спікерів. Денні воркшопи сплачуються окремо.
Де: Стокгольм
Коли: 15 травня

Напрямок: UX-дизайн
Вартість: 770-820 євро, діє студентський тариф
Сайт: frombusinesstobuttons.com

Пусть клиент и король,

но он точно

не арт-директор.


VON R.GLITSCHKA

Міжнародна дизайн-конференція TYPO Berlin збере під одним дахом біля 1600 учасників та більше ніж 60 спікерів, які розкажуть про летерінг, типографіку, ілюстрацію, каліграфію та брендинг. Тема цього року — Trigger, «спусковий гачок», те, що активує дії та емоції.
Крім виступу метрів дизайну, будуть зустрічі з 12 брендінг-агенціями та виступи і воркшоп-студії з молодими талантами, де можна буде створювати дизайн колективно.
«TYPO Berlin буде досліджувати механізми цифрової трансформації та дізнаватися про роль дизайну в цьому процесі. На конференції кинуть виклик навичкам, методам та інструментам. Після всіх цих “спочатку — мобайл” та “спочатку AI“ може нарешті вже час першими будуть люди?» — ставлять риторичне питання організатори конференції.
Де: Берлін
Коли: 17–19 травня
Напрямок: типографіка, летерінг, ілюстрація
Вартість: 649 євро
Сайт: typotalks.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *