UX/UI дизайн. Що це таке? UX, UI – у чому різниця?

UX — це User Experience (дослівно: «досвід користувача»). UX дизайн відповідає за функції і властивості, це процес створення продукту, який є корисним, легким у використанні і приємним для взаємодії. Тобто, це  враження, яке отримує користувач від роботи з вашим інтерфейсом, наскільки легко чи складно він досягає цілі.

AUI – це User Interface (дослівно «користувацький інтерфейс»). UI дизайн – це візуальне оформлення «виробу»: які використати кольори, чи зручно буде користувачу натискати пальцем на кнопку, чи текст буде читабельним і т.п.

Задача UX / UI дизайну – «продати» товар або послугу через інтерфейс. Саме завдяки работі UX / UI дизайнера користувач приймає рішення: « Подобається йому чи ні?»

Варто додати, що UI / UX дизайн – це одна з найбільш потрібних професій у цифровій індустрії сьогодні. І, судячи з усього, вона тільки набирає обороти.

На мою думку, професія UX/UI дизайнера дуже актуальна та корисна. Це так прекрасно полегшувати життя користувача завдяки класно розробленому інтерфейсу або бути тією самою людиною, яка користується задумкою дизайнера, втіленою у сайті. Вважаю, що для хорошого дизайнера, який постійно вдосконалює свої навички та здобуває нові знання в цій сфері завжди знайдеться робота. І ще хочу додати : « Якщо Ви розумієте, що дизайн Вас зацікавив і хочете себе спробувати у цьому ділі, але нічого не знаєте про це, не бійтеся і дійте. Почати можна із теорії. В інтернеті є безліч статей «З чого почати в UX/UI дизайні, якщо ти нічого в цьому не розумієш?» і т.п. Прочитайте, спробуйте, будуть труднощі та невдачі, але головне не варто здаватися, з часом та здобутим досвідом Ви досягнете своєї цілі».

 Дякую всім, хто дочитав до кінця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *