Telegram Open Network

Усім відомий месенджер Telegram можна назвати відносно новачком на ринку, проте за останній рік він став невід’ємною частиною буденності кожного, без винятку, міленіала. Telegram зараз є чи не найпоширенішою соціальною мережею в Україні (країнах СНГ), а також потужною платформою для комунікації. Він дає змогу обмінюватися повідомленнями, файлами, посиланнями тощо. Та чи обмежується на цьому його функціонал? І які апдейти на нас чекають?

Telegram Open Network

Хоча сам по собі Telegram непоганий стартап, в цей раз мова буде йти про інше – його токенах. Gram планують продати на рекордну суму для ринку криптовалюта – 1,2 мільярда доларів. Але на нову технологію у месенджера величезні плани: крім листувань користувачів, в майбутньому Telegram планує надавати їм власний гаманець для зберігання грошей, наприклад, Gram.
У одному з інтерв’ю Дуров заявив, що у 2018 році він представить «дещо велике» і саме з цього почне монетизацію Telegram. На думку спостерігачів, «витік» бізнес-плану організував сам Дуров через (найбільш ймовірно) створений ним же самим телеграм-канал. Навесні 2018 року низка ЗМІ, такі як Business Insider і CNews, отримав копії документів інвесторів за проектом.

 Отже, все близиться до того, що Telegram як месенджер, по суті, є лише першою фазою більш масштабного проекту і був створений головним чином для формування величезної клієнтської бази. У міру розвитку TON сам месенджер стане просто одним з його додатків, тому в 2021 році запланований ребрендинг з перейменуванням Telegram Open Network в Open Network, а бренд Telegram залишиться за месенджером. Як результат, користувачі отримають платформу Telegram Open Network, яка пропонуватиме валюту Gram з швидким процессингом, а також різні платні сервіси від Proxy для обходу блокування до ботів і сховища файлів, які можна оплачувати цієї криптовалюта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *