5 Причин Щоб Вивчити Photoshop.

Мабуть, в сучасному світі не зустріти жодної людини, яка б не чула про таку програму як Adobe Photoshop та й взагалі про компанію Adobe. А все тому, що хочемо ми цього чи ні, ми живемо в світі digital, де величезний відсоток інформації ми отримуємо саме в цифровому форматі, що, звичайно, має на увазі неймовірну кількість зображень, фото, віжуалів, відео, реклами і багато чого іншого.

1. Новий спосіб самовираження

Можливо, раніше у вас не було можливості вивчити основи малюнка або записатися на курси живопису, але ви завжди хотіли знайти спосіб покреативити. За допомогою тисяч навчальних програм (tutorials), знайдених в Інтернеті, ви можете легко висловити свої творчі ідеї за допомогою Photoshop. До речі, зі звичайного хобі це може перерости в хороший спосіб заробітку.

2. Можливість навчитися редагувати фото

Photoshop найбільш відомий як інструмент для маніпуляцій з фотографіями. Жодне якісне зображення не пройшло повз середовища Photoshop. Навіть з тієї простої причини, що фотоапарати не до кінця точно передають хоча б те, як наше око бачить кольори, — це допоможе підправити Photoshop. Ви можете піти далі і використовувати свою уяву, щоб створювати сюрреалістичні зображення, або елементарно надавати вашим фотографіям в особистому блозі, Instagram або на сайті гідний вигляд. Адже часто навіть любительське фото можна перетворити в професійне, всього лише правильно його обробивши.

3. Тренувати око

На ваше творче чуття і візуальний смак буде надано позитивний вплив. Адже робота з зображеннями завжди має на увазі хорошу композицію, колір і світло, розташування в просторі, взаємодія об’єктів, співвідношення і пропорції, перспективу і багато інших аспектів. Замість того, щоб годинами і днями вивчати суху теорію по книгам, це все можна швидко відчути на практиці. Таким чином можна без ризику помилятися і створювати безліч різних варіантів одного зображення, щоб в результаті отримати те, яке буде справляти максимальне враження.

4. Бути у тренді

Однією з найбільш сучасних тенденцій в digital сфері є техніка колажу: від самого простого в SMM до найскладнішого в рекламі або ілюстрації. Цей новий спосіб подачі зображення дозволяє поєднувати і об’єднувати зображення і фотографії, комбінувати їх частини, накладати і поєднувати з різними ефектами і типографікою заради максимальної передачі ідеї і можливості отримати емоційний відгук користувача. Тому незалежно від того, працюєте ви над великим сайтом або просто хочете запостити запис на фейсбуці, цей тренд буде найпотужнішим інструментом.

5. Photoshop – инструмент для бізнесу

Якщо ви хочете створити бізнес на основі власного художнього продукту, Photoshop може допомогти розробити його якісно. Сьогодні, в епоху високих технологій, бізнес електронної комерції поступово зростає. Гарна і «смачна» картинка має велике значення для залучення клієнтів. Ви можете зробити ваші фотографії продукту більш привабливими за допомогою Photoshop і тим самим отримати на них більший відгук навіть на підсвідомому рівні, адже ми завжди схильні проявляти якусь ступінь довіри до естетично приємних продуктів або їх зображень.

Цікаві факти про PHOTOSHOP

#1: Захоплення фотографіями у творця «Photoshop» почалося з 11 років, коли батько подарував йому фотокамеру Argus Rangefinder. У підвалі Томасу відвели спеціальну кімнату для прояву фото.

#2: Перша версія програми була створена в 1987 році студентом університету Мічигану, програмістом Томасом Ноллом. Тоді вона призначалася для того, щоб додавати чіткості зображенням на Apple Macintosh Plus.

#3: Томас розвивав програму разом з братом Джоном, який на той момент працював на компанію Industrial Light & Magic Джорджа Лукаса, що займалася візуальними ефектами до фільмів.

#4: Спочатку програма була чорно-білою і називалася Display. Пізніше брати Нолли намагалися назвати програму ImagePro, але це ім’я вже було зайняте, так що довелося вибрати Photoshop.

#5: Перша версія «Photoshop» спеціально була написана так, щоб важити 745 Кб і вміщатися на дискеті ємністю 800 Кб.

#6: «Photoshop» написаний на C++.

#7: У 1988 році Джон поїхав у Кремнієву долину, та показав ранню версію програми як керівництву Adobe, так і інженерам з Apple. Але ліцензію для поширення купила лише Adobe.

#8: Нікому не відомо, скільки Adobe заплатила братам Ноллам за права на програму в 1989 році. Але Томасу точно вистачило на те, щоб і далі без перешкод займатися двома своїми хобі — фотографією і авіацією.

ЛОГОТИПИ PHOTOSHOP

*Найголовніша помилка юзерів Photoshop.

“Робота без регулярного збереження.

6 thoughts on “5 Причин Щоб Вивчити Photoshop.

1. Дозвольте поставити три запитання. Перше – чому Ваш пост не має ніяких категорій і тегів? Друге – Ви дійсно автор цих матеріалів, чи використовується метод ctrl+C ctrl+V? Третє – Яке першоджерело Вашого тексту?

2. Чому ти використав мій матеріал за допомогую методу CTRL+C, CTRL+V? Чому ти не вказав першого автору цього тексту – мене?

1. Чому ти використав мій матеріал за допомогую методу CTRL+C, CTRL+V? Чому ти не вказав першого автору цього тексту – мене?