Чому саме Front-end?

Чому саме Front-end?

У переліку перспективних спеціальностей напрям інформаційні технології (Information Technologies, IT) займає особливе місце. Ця галузь вже змінила світ і продовжує відігравати ключову роль у подальшому технічному та інтелектуальному прогресі. Без комп’ютерів людству вже не обійтися, і компетентні фахівці скрізь потрібні.

Одна з найважливіших спеціальностей цієї галузі – графічний дизайн.

Графічний дизайн — художньо-проектна діяльність по створенню гармонійного та ефективного візуально-комунікативного середовища. Графічний дизайн вносить інноваційний внесок у розвиток соціально-економічної та культурної сфер життя. Сьогодні у нашому високорозвиненому та винахідливому суспільстві, такі терміни як UI (User Interface) дизайнер та UX (User Experience) дизайнер використовуться набагато частіше, ніж коли-небудь раніше.

Чому я вирішила обрати саме цю тему? Тому що, нещодавно почала вивчати на курсах Front-end. Як на мене це одна з найцікавіших галузей у сфері IT. Мою увагу привернули саме курси по розробці сайтів, оскільки ти маєш можливість і програмувати, і працювати у фотошопі, втілюючи свої ідеї!

Отже, маючи достатню кількість інфомації у цій сфері, можу розповісти про плюси та мінуси Front-End.

За останні кілька років front-end розробка пішла далеко вперед. Від банальної верстки html-сторінок за допомогою CSS c мінімальної динамікою, що задається javascript / jquery, практично не залишилося і сліду.

ПЛЮСИ:

+зростання швидкості вирішення завдань;

+підвищення якості коду;

+значне зниження дублювання коду;

+можливість програмування в реальному часі;

МІНУСИ:

-високий поріг входження в оточення;

-“Втома від javascript інструментів”;

-великий вибір способу конфігурації модулів;

-нестача ресурсів для пошуку відповідей;

ВИСНОВОК

Сучасна front-end розробка знаходиться вже далеко за межами чистих js / html / css. Число інструментів, покликаних допомогти розробникам, росте в геометричній прогресії. Але це веде не тільки до позитивних наслідків. Чим більше інструментів, тим складніше розглянути серед них справді вартісні – ті, які відслужать вірою і правдою протягом усього життя проекту і не підведуть у відповідальний момент. Отже, сподіваюсь я привернула Вашу увагу саме до цієї сфери. Чекаю на ваші відгуки!:)

Джерело: https://anadea.info/ru/blog/modern-front-end-pros-and-cons

#чомусамефронтенд #фронтенд #frontend

One thought on “Чому саме Front-end?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *