В чому різниця між UX, UI та веб дизайнером?

Ви знаєте, що вас цікавить дизайн, але ви все ще не знаєте, що це означає для вашої майбутньої кар’єри. Ви розпочали свої дослідження, але, напевно, все ще не знаєте, що це все означає. Не знаєте ким бути:UX, UI або веб дизайнером? Не хвилюйтеся, в цій статті ви дізнаєтесь різницю!Від демістифікації абревіатур до показу різниць на конкретних прикладах, ми все це розберемо.

Визначення абревіатур

UX дизайн означає User Experience design і має тенденцію бути невидимою або “поза кадровою” стороною дизайну. Це вся робота, яка полягає у створенні програми, веб-сайту, програмного забезпечення чи служби. UX-дизайн включає дизайн та дослідження користувачів, архітектуру інформації, дизайн взаємодії, тестування зручності та стратегію вмісту..Спішно розробляти рішення легко, але дизайн UX працює, щоб зосередити увагу на користувачеві чи замовнику, щоб реально зрозуміти їхні звички, потреби, поведінку, мотивацію та емоції. Ви повинні глибоко зрозуміти проблему та кого ви розробляєте, щоб скласти прототип та повторити рішення. Ви не практикуєте UX-дизайн, якщо не розмовляєте з реальними користувачами!

UI дизайн означає User Interface design, призначений для дизайну інтерфейсу користувача, який є візуальною або графічною стороною дизайну. Деякі дизайнери UX також будуть робити деякі користувальницькі інтерфейси, але інші UX-дизайнери підуть лише до досліджень та каркасів. На шляху дизайнера OpenClassrooms UX є курс, присвячений дизайну інтерфейсу користувача, будь-то, чи ви хочете це зробити самостійно, або ви можете краще співпрацювати з дизайнерами інтерфейсу користувача.

Створені дизайнери інтерфейсу матимуть знання про графічний дизайн, сильну типографіку, теорію кольорів, напрямок фотографій, маніпуляцію вектором, (можливо) графіку руху та на вищому рівні, зможуть працювати художнім чи творчим керівником із чітким, наочним, бачення товару або бренду.

Психологія вбудована в дизайн UX, щоб допомогти зрозуміти, як люди думають, і що їх мотивує. Більшість веб-дизайнерів не так глибоко розглядають усі чинники, про які пам’ятає дизайнер UX.

Незалежно від того, в якому напрямку ви б пішли, важливо пам’ятати, що дизайн не лише полягає в тому, щоб речі виглядали красиво. Дизайн – це вирішення проблем, спілкування та людей.

Щоб стати дизайнером UX, вам не потрібно мати жодного попереднього дизайнерського досвіду!

Різні роботи, різні заробітні плати

Тепер, коли ви повністю розумієте різницю між усіма трьома термінами, давайте подивимося на перспективи кар’єри. Вам може бути цікаво, скільки заробляє UX, UI або веб-дизайнер і чи вплине це на ваше рішення.

Зарплата UX дизайнера:

UK: £31,000 | US: $72,000

Зарплата UI дизайнера:

UK: £29,293 | US: $58,832 

Зарплата веб дизайнера:

UK: £22,860 | US: $48,495

Ви можете бачити, що дизайнери UX заробляють більше, ніж двоє інших. Але не робіть це вашою єдиною причиною, чому ви обираєте цей шлях кар’єри. Зрештою, ви хочете бути щасливими у своїй роботі, і саме тому вам потрібно вибрати той, який найкраще відповідає вашим побажанням.

Сподіваюсь, моя стаття була цікавою та корисною для вас!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *