Аналітика стартапів 2018

Що таке стартап?

Почну з того, що таке стартап. Отже, в останні роки таке явище в бізнесі, як стартап, стало не просто популярним, а, мабуть, і модним. Про стартап говорять на телебаченні, про нього видаються книги. Раз у раз виникають нові тематичні ресурси в Інтернеті.

Слово «стартап» походить від англійського поняття start up – «запускати» і означає щойно створену або що ще знаходиться в процесі створення компанію.

Мається на увазі, що у цієї компанії є якась бізнес-ідея, яка потребує розвитку та просування, але її творці поки зайняті дослідженнями ринку і пошуком коштів для її реалізації.

Стартапом може вважатися будь-яка компанія, незалежно від її сфери діяльності. Втім, в деяких колах стартапами називають тільки починання у сфері високих технологій, Інтернет-бізнесі і «суміжних дисциплінах».

Українські стартапи

1. Ugears

Український стартап зібрав кошти на колекцію дерев’яних пристроїв для настільних ігор.

«UGEARS» українська компанія з власним виробництвом, яке розташоване у передмісті Києва. Ми розробляємо та виробляємо унікальні, механічні 3Д-пазли з високоякісної фанери. Моделі повністю укомплектовані всім необхідним для того, щоб зібрати 3Д-пазл. Вам не знадобляться ані клей, ані спеціальні інструменти. Завдяки високій точності розробки та якості виробництва всі деталі легко трансформуються у готову модель. Один із способів з’єднання деталей в наших моделях, який дозволяє без клею скласти механічну конструкцію, є запатентованим винаходом.Кожна модель це не просто конструктор, а певна ідея, яка формується в процесі створення. Ми хочемо, щоб модель не тільки цікаво працювала, але й чудово та ажурно виглядала у якості сувеніру. Цікава конструкція з зубчастими коліщатками неодмінно викличе інтерес та, звичайно ж, захоплення від того як вона працює.Незважаючи на те, що ми молода компанія, в асортименті вже представлено дев’ять цікавих моделей. Крім того, ми постійно працюємо над створенням нових механізмів.

2. Senstone

В Україні розробили пристрій для перетворення голосових записів у текстові нотатки.

Senstone – це кулон, який перетворює голосові нотатки в текст. Він може записувати аудіо тривалістю до 1 хвилини. Пам’яті пристрою вистачає на 68 хвилин, а заряду акумулятора – на 3 години запису. Після того, як пам’ять заповнюється, Senstone автоматично видаляє найстаріший файл, щоб звільнити місце для нового.

Кулон автоматично синхронізується зі смартфоном через Bluetooth. Користувачу достатньо натиснути кнопку на кулоні для початку і ще раз для завершення запису. Якщо голосова нотатка триває довше хвилини, пристрій припиняє запис і сигналізує про це.


3. SolarGaps

Український стартап виготовляє жалюзі з сонячними панелями.

SolarGaps – це “розумні” жалюзі, які отримують енергію від сонця прямо з вікон. Керувати ними можна за допомогою смартфона. При цьому жалюзі автоматично налаштовують кут ламелей таким чином, щоб в різний час доби працювати максимально ефективно.

4. PassivDom

Український стартап у США створює перший абсолютно автономний будинок.

PassivDom потребує вкрай мало енергії для опалення і забезпечення всіх потреб мешканців (в тому числі для роботи побутових приладів, системи вентиляції, роботи пристроїв мережі Internet of Things). На даху модуля розташовані сонячні панелі — їх з лишком вистачає. Будинки абсолютно енергонезалежні і не потребують будь-якого палива, а, значить, — немає викидів продуктів горіння в атмосферу.

Вдень у дощову погоду сонячні панелі все одно виробляють енергію: менше, ніж на сонці, але все одно більше, ніж потрібно для роботи всіх систем. Запасу акумуляторів будинку вистачить на автономну роботу до двох тижнів (навіть в умовах полярної ночі, якщо сонця на небі не буде 14 днів).

5. Cardiomo

Винахід українців може допомогти рятувати мільйони життів.

Cardiomo допоможе літнім людям вести активний спосіб життя і продовжувати собі життя шляхом виконання нескладних вправ. Cardiomo постійно стежить за життєво важливими показниками здоров’я людини, контролює виконання вправ, стежить за розпорядком дня користувача, рекомендує час і місце для прогулянок, нагадує про прийом ліків і, звісно, сигналізує родичам про будь-які зміни здоров’я.

Висновки

Отже, можу сказати, що всі стартапи дуже корисні і сподіваюсь вони активно увійдуть у нашу буденність! Кожен з цих стартапів вносить велику користь для розвитку українських технологій !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *