Що таке UX та UI дизайн, та в чому полягає робота такого дизайнера?

UX – це User Experience. Тобто це те, який досвід / враження отримує користувач від роботи з вашим інтерфейсом. Чи вдається йому досягти мети і на скільки просто або складно це зробити.

А UI – це User Interface – то, як виглядає інтерфейс і те, які фізичні характеристики набуває. Визначає, якого кольору буде ваше «виріб», чи зручно буде людині потрапляти пальцем в кнопочки, читабельним чи буде текст тощо …

UX / UI дизайн – це проектування будь-яких призначених для користувача інтерфейсів в яких зручність використання так само важливо як і зовнішній вигляд.

В чому різниця між UX та UI?
Різниця між UX і UI в тому, що UX дизайнер планує то, як ви будете взаємодіяти з інтерфейсом і які кроки вам потрібно зробити, щоб зробити щось. А UI дизайнер придумує, як кожен з цих кроків буде виглядати. Як бачите з прикладів вище, UX та UI так тісно пов’язані, що іноді грань між поняттями змивається. Тому і UX, і UI зазвичай займається один дизайнер і його професія пишеться через /.

Що таке UX і UI дизайн, іншими словами?

Прямий обов’язок UX / UI дизайнера – це, наприклад, «продати» товар або послугу через інтерфейс. Саме на основі роботи UX / UI дизайнера користувач приймає рішення: «Бути чи не бути?» Подобається чи не подобається. Купувати чи не купувати.