Топ 5 країнських стартапів, які досягли успіху

Блокчейн, штучний інтелект, платіжні системи для кіберспорту і стрімінговие платформи. Це – далеко не повний список сфер, в яких досягли успіху українські компанії на світовому ринку.

Bitfury

Партнеры вовремя осознали
прогрессивность цифровых денег и решили продавать оборудование для майнинга криптовалют. Сначала они перепродавали ASIC-процессоры, которые необходимы конкретно для майнинга биткоин, а позже сами начали производство аппаратуры.

В 2018-м Bitfury получила самый большой инвестиционный вклад – $80 млн, и сегодня офисы компании находятся в Сан-Франциско, Вашингтоне, Гонконге, Лондоне и Амстердаме. Руководитель UNIT.City говорит, что компанию уже называют блокчейн-единорогом.

People.ai

Ще один стартап з українським корінням, який працює в b2b-сегменті. На сайті компанії вказано, що вони допомагають їх клієнтам в продажах, маркетингу та “відкритті можливостей будь-якого доходу від кожного споживача”. “People.ai залучив $ 30 млн від легендарних Andreessen Horowitz і Y Combinator. А ще стартап потрапив в десятку компаній з найкращою корпоративною культурою в США”, – говорить Макс Яковер. Засновник компанії Олег Рогінський розповів виданню Tech Crunch, що він теж хотів би зробити свою компанію публічною, але для цього вони спершу повинні зміцнитися, як компанія, яка надає рішення на основі штучного інтелекту (ІІ) для підприємств. Штаб-квартира People.ai знаходиться в Сан-Франциско, а сама компанія займається моніторингом зв’язку між продавцями і споживачами за рахунок ІІ і машинного навчання.

Yaypay

Зараз компанія розвиває фінансові технології. Згідно Tech Crunch, YayPay – це відмінний сервіс для обробки неоплачених рахунків, оскільки він аналізує аналізує попередні рахунки і прогнозує, коли ви повинні отримати гроші, в залежності від клієнта і характеру рахунки. У році, що минає, компанія отримала $ 8,4 млн інвестицій і збільшила кількість своїх клієнтів в п’ять разів – до 480 компаній.

DreamTeam

Стартап почав розвивати інфраструктурну платформу і платіжну систему для кіберспорту і гейминга. Платформа дозволяє створювати команди, розвивати навички і навіть заробляти гроші. Крім цього, платіжна система DreamTeam заснована на технології блокчейн і смарт контрактах. Компанія буквально злетіла і привернула на ранній “посівної” стадії інвестицій неймовірні $ 5 млн. Зараз на їхньому сайті доступний функціонал по СS: GO і League of Legends, а незабаром планується вихід Dota 2, Overwatch і Fortnite.

Restream

Мультістрімінговий стартап залучив близько $ 4,5 млн для розробки програмного забезпечення для машинного навчання. Це потрібно для того, щоб аналізувати поведінку користувачів і запобігти технічні перешкоди. Штаб-квартира команди розташована в місті Остін (Техас), а ще один офіс знаходиться Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *