Python – швидко, легко, цікаво

В цьому записі ми розглянемо чому слід вибирати Python, як першу і основну мову програмування :

Відмінною рисою Python є простий у використанні синтаксис, що робить цю високорівневу мова програмування ідеальною як для новачків, так і для тих, хто хоче змінити напрямок в IT.

Python – не нова мова програмування, вперше вона була представлена в 1991 році. Це потужна скриптова мова з величезною кількістю модулів і бібліотек практично під будь-які завдання. На Python розробляються величезна кількість стартапів. На ньому розробляють такі гіганти, як YouTube, Instargam, Pinterest та ін.

Це лідируюча мова в таких сферах, як:

Веб розробка.

Python входить до трійки мов (Python, PHP, Ruby), які володіють розвиненими екосистемами швидкої розробки веб-проектів високої якості. Фреймворки, засновані на Python, такі як Django і Flask, останнім часом набули широкої популярності серед веб-розробників. Ці фреймворки дозволяють створювати серверний код, тобто, back-end частина додатків, який виконується на сервері. Python фреймворк Django є надзвичайно популярним в даний момент.

Сила Python полягає в тому, що він дозволяє швидко розробляти комплексні веб-додатки, має величезне число якісних модулів. Отже якщо ви зацікавлені в веб-розробці, Python ідеально вам підійде!

Обробка даних.

Python активно застосовується при машинному навчанні, аналізі даних, їх візуальному представленні. Якщо з аналізом і візуальним представленням даних більш-менш все зрозуміло з назв, то про машинне навчання докладніше розберемо на прикладі.

Система «бачить», які ви переглядаєте ролики на YouTube. При перегляді відео ви «навчаєте» систему, і вона розуміє, які вам подобаються, які ви дивитеся найчастіше, і в рекомендованих відео видає ролики цікавою для вас тематики.

Сьогодні машинне навчання – дуже популярний напрям в розробці.

Розглянемо особливості Пайтона :

Проста, легка і доступна в вивченні мова. У Пітона легко читається синтаксис. На ньому набагато простіше читати і писати програми, в порівнянні з іншими мовами. Він робить програмування цікавим і дозволяє сфокусуватися на вирішенні, а не синтаксисі. Почати з Python – це відмінний вибір для новачків.

Не суворий :

Не потрібно визначати тип змінної. Немає необхідності додавати “;” в кінці рядка. Python примушує слідувати методам написання читаного коду (наприклад, однаковим відступами). Ці дрібниці можуть значно полегшити навчання новачкам.

Виразність мови :

Пайтон дозволяє писати програми з більшою функціональністю і з меншою кількістю рядків коду. Ви будете здивовані, як багато можна зробити з Python, як тільки вивчите основи мови.

Отже, на мою думку Пайтон є ідеальною мовою програмування як для початківців, так і для продвинутих кодерів зявдяки великому функціоналу і простому синтаксису, тому рекомендую кожному спробувати Пайтон на собі 😉

Я використовував матеріали з сайтів:

https://vc.ru/promo/37415-zachem-izuchat-python

https://geekbrains.ru/posts/gu_python_it_way

https://uk.wikipedia.org/wiki/Python

#Python

#Programming

#Coding

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *