Preply – платформа для пошуку репетиторів

Незважаючи на те, що конкуренція на ринку освітніх проектів завжди була високою, онлайн-сервіс для пошуку репетиторів Preply, запущений командою з України в квітні 2013 року, успішно розвивається. Спочатку він планувався як сервіс вивчення англійської мови, але в процесі роботи методом проб і помилок творці кілька разів змінювали його концепцію. Зараз це свого роду онлайн-маркетплейс, за допомогою якого можна знайти репетитора за 12 мовами.

По-справжньому активний розвиток Preply почався в минулому році, коли в липні 2015 року команда потрапила в стартап-інкубатор TechStarts, розташований у Берліні, отримавши від його керівництва $ 120 000 інвестицій. Після цього платформа почала освоювати ринки нових країн, наприклад у січні 2016 року оголосивши про вихід на ринок Бразилії – п’ятої в світі країни за чисельністю населення.

Мабуть, така активність із боку стартапу не могла залишитися непоміченою, і перспективу в ньому побачили і більші інвестори. Зокрема, стало відомо, що в липні 2016 року Preply отримав раунд інвестицій обсягом $ 1,3 мільйона доларів, у якому взяли участь 9 інвесторів, зокрема польський венчурний фонд Hedgehog Fund.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *