Nuka – вічні канцтовари

Вічні канцтовари

Nuka – вічні канцтовари: нотатник та олівець, які служитимуть вам завжди. Нотатник зроблений з синтетичного водостійкого паперу. Для записів можна використовувати звичайну ручку, а стерти написане вдасться за допомогою звичайного антисептика. Олівець, який йде в комплекті з блокнотом, не потрібно заточувати чи оновлювати стрижень, а також він з легкістю кріпиться до записника за допомогою вбудованого магніту. Вражає також те, що команда Nuka складається з 16-річних школярів!

Стартап nuka вивів на Kickstarter «вічну» канцелярію. В їх блокноті листи не мнуться, не рвуться і не намокають, а олівець зроблений зі сплаву металів: його не потрібно точити і складно зламати.

Українська компанія nuka вивела на Kickstarter свій продукт – вічну канцелярію – і зібрала потрібні $ 20 000 менше, ніж за добу.

0 $
менше ніж за добу

Заради свого проекту Катерина та Микита відмовились від стаціонарного навчання у школі.

“У мене просто не було часу, щоб кожного дня ходити у школу. Заради проекту я перейшла на екстернат”, – пояснила Катерина.

Нагадаємо, львівська школярка представить свій винахід на Олімпіаді геніїв у США