Новини

   День Алжиру в інституті інформаційних технологій!
   Цікаві національні традиції та факти про Алжир і Україну, національні танці та частування національними стравами — все це було на нашому святі. 
   Ми цінуємо, що в нашому інституті навчаються студенти з інших країн і радо влаштовуємо традиційні заходи для них!

   19.02.2020 відбулася церемонія випуску магістрів Навчально-наукового інституту інформаційних технологій.
  Участь в урочистостях взяли ректор Павло Пашко, проректори, директори різних Навчально-наукових інститутів УДФСУ, весь професорсько-викладацький склад ННІ ІТ на чолі із директором Артуром Горбовим, а також студенти та гості навчального закладу.
  Випускники кафедри Економічної кібернетики отримали свої дипломи, проголосили клятву на вірність УДФСУ, почепили один одному значки випускника та, за традицією, заспівали Гімн університету і підкинули конфедератки на удачу. Крім цього, магістри написали свої побажання у капсулу часу, яку зможуть відкрити через 20 років на зустрічі випускників.
   Тепер ми точно можемо сказати, що наші кібернетики – кваліфіковані фахівці своєї справи!
   Бажаємо їм гарного майбутнього, наполегливості, натхнення та невпинної енергії на нові звершення!

 За ініціативи навчально-наукового інституту інформаційних технологій наразі і в нашому Університеті діють курси програмування.
 Навіть по вихідних! Нестримне бажання до нових навичків та практичних умінь збирають наших талановитих студентів та студентів Університету ім. Шевченка, а також учнів шкіл Ірпінського регіону.
 Щосуботи та щосереди на додаткових курсах в інституті інформаційних технологій можна професійно навчитися програмуванню, створенню баз даних, побудові графічного інтерфейсу додатків і ще багато корисного та цікавого!
  Не впусти можливості — приєднуйся до нас!

   “Вони це зробили!”
   Сьогодні випускники-магістри кафедри Економічної кібернетики захистили свої дипломні роботи і довели, що вони справжні фахівці своєї справи.
   Майже 6 років студентського життя вже позаду, а попереду дорослий, самостійний шлях.
   Вітаємо вас, любі магістри, та бажаємо вам постійного натхнення, невпинної енергії та сил на нові, шалені починання.

  21 грудня Університет ДФС України радо зустрічав школярів Ірпінського регіону на Дні відкритих дверей.
  Інститут інформаційних технологій познайомив їх із спеціальностями «Економічна кібернетика»«Комп’ютерні науки», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», провів квест з інформатики та майстер-клас із 3D-друку, а також, зважаючи на початок зимових свят, влаштував плетіння Дідуха.
  Викладачі, студенти, школярі та сам директор інститу А. Горбовий дружньою веселою юрбою та за цікавими розмовами, виготовляли справжнісінького Дідуха, як колись наші прабатьки-українці!
Всі учасники дійства перебували у захваті та отримали справжнє задоволення від процесу та результату!

 12 грудня в Університеті державної фіскальної служби України було проведено перший Податковий конгрес за участі Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України, Державної митної служби України та міжнародних організацій. До участі у конгресі були запрошені представники законодавчої та виконавчої влади, бізнесу, експерти галузі, громадські організації, а також науковців закладів вищої освіти, наукових установ та молодих вчених. В рамках цього конгресу Кафедра Економічної кібернетики провела круглий стіл на тему: «Цифрова економіка в Україні: стан та перспективи».

 Доповідачами стали:

  • Ріппа С.П. Загальнодержавний стартап «Держава в смартфоні»
  • Долінський Л.Б. «Сучасні методи, моделі та інформаційні технології оцінювання кредитного ризику банківських установ»
  • Лаговський В.В. «Сучасні реалії цифрової економіки»
  • Галатенко Г.В. «Розвиток цифрової економіки в контексті підвищення конкурентоспроможності економіки»
  • Гнатюк С.С. «Ризики використання криптовалют в Україні»
  • Розмислов В.Г. «Облік в умовах цифрової економіки»

 До дискусії долучилися студенти та запрошені гості.

  Ми намагаємося зробити ваше студентське життя яскравішим!
  З нагоди Дня студента було проведено цікавий конкурс «Королева Осінь», в якому участь взяли не лише студенти, а й викладачі нашого інституту. Учасники поділилися своїми осінніми світлинами та отримали позитивні емоції, а також чудові призи.
 Долучайся до нашого креативного колективу та бери участь у різноманітних розважальних конкурсах разом з нами.

56

  Не впусти можливості навчатись весело, в руслі цікавих заходів, конкурсів та змагань.
  За традицією, кожного року наші наймолодші студенти беруть участь у творчому калейдоскопі «Дебют першокурсника». І цей рік не виключення. Наші студенти довели, що сучасна молодь активна, креативна,  енергійна, впевнена в собі та з хорошим почуттям гумору. Лише у студентські роки можна бути по-справжньому вільними у всіх своїх діях, ідеях та бажаннях.
  І ми допоможемо, адже ми точно знаємо як зробити, щоб студентство стало найяскравішою сторінкою вашої життєвої книги.
  Тому, не зволікай, приєднуйся до нас та стань членом нашої дружньої родини.

  Ви ще досі вагаєтеся і не знаєте яку спеціальність обрати?
  Тоді вам точно до нас, адже з нами ваші студентські роки пройдуть цікаво, весело та незабутньо. Ви зможете проявити себе у будь-якому заході: інтелектуальна гра, мистецький конкурс, спортивні змагання.
  Обіцяємо, що вашим здібностям та креативності завжди знайдеться місце в нашому чудовому колективі.