Бази даних

РСКБД Oracle і сховища даних

Доступ до веб-інтерфейсу реляційної СУБД Oracle Express Edition для використання з метою створення та маніпулювання базами даних при виконанні НДР, на практичних, семінарських заняттях та для підготовки випускних робіт в ході підвищення кваліфікації працівниками ОДПСУ.

В корпоративній мережі НУДПСУ навчальна СУБД Oracle (версія Or Ex 4.0) розміщена за адресою apex.nusta.com.ua:8080/apex (в Інтернеті) або 192.168.15.15:8080/apex/ (в корпоративній мережі НУДПСУ, увага, періодично цей сервіс може призупинятись) і доступ до неї можна здійснювати в робочому просторі “fitm” через логіни “studorcl1” або “studorcl2” з паролями “1q2w3e4r(5t)” і “2w3e4r5t(6y)” (в дужках вказується додаткових 2 літери, якщо пароль не спрацьовує) відповідно та в робочому просторі “feo” через логін “studorcl3” з паролем “3e4r5t6y” (в даний час доступ через “feo” тимчасово вимкнений).

Також, в Інтернеті є доступною для вивчення та використання хмарна СУБД Oracle (версія OrEx 4.2 або вище, в даний час доступ до БД Оракл призупинено) за адесою apex.oracle.com/ (логін “studorcl01” з паролем “nusta01kb41*&”, work/space – “ndcpo”). Якщо пароль не спрацьовує, то остання літера додається (чи забирається). Остання перевірка працездатності підключення СУБД Оракл здійснена 08.04.15 р.

Паролі адміністраторів мають режим ДСК і використовуються виключно системними адміністраторами (Ріппа С.П., Мельниченко І.Г.).

Увага! З листопада 2011 р. з’явився “хмарний ” сервіс Оракл для великих і середніх корпоративних клієнтів. Він є доступним  для вивчення, апробації та випробування за посиланням – “Хмара Оракл“, повідомлення про цей сервіс на www.internetua.com – “Oracle представил грандиозное облако“.

Help-документація (крім сайту Oracle англ. мовою), довідники, посібники та книжки (в тому числі й електронні, рос. та укр. мовами) щодо практики та теорії використання СУБД Oracle розташовані у бібліотеці СДН “Прометей” по курсах каф. ІСПР – “Інтелектуальні системи прийняття рішень” (ІСПР), “Інтелектуальні інформаційні технології ДПСУ” (ІІТДПСУ), “Інтелектуальний аналіз даних і БЗ” (ІАДБЗ), а також в матеріалах відповідних курсів в системі ДН “Moodle”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *