Бази даних

РСКБД Oracle і сховища даних

Доступ до веб-інтерфейсу реляційної СУБД Oracle Express Edition для використання з метою створення та маніпулювання базами даних при виконанні НДР, в навчальних процесах на практичних, семінарських заняттях та для підготовки випускних робіт бакалаврами і магістрами, а також в ході підвищення кваліфікації працівниками ДФСУ.

В корпоративній мережі УДФСУ навчальна СУБД Oracle (версія Or Ex 4.*), з доступом до корп. БД Оракл (доступна також із Інтернету) і робота з нею здійснюється в робочому просторі “fitm” через логін “studorcl1” (або “studorcl2” – в даний час призупинено) з паролем “1q2w3e4r(5t)” (та відповідно “2w3e4r5t(6y)”) (в дужках вказується додаткових 2 літери, які потрібно, або додавати, або вилучати, якщо пароль не спрацьовує).

Також, в Інтернеті є доступною для вивчення та використання хмарна СУБД Oracle (версія OrEx 4.2 або вище) за адесою apex.oracle.com/ (логін “studorcl01” з паролем “nustastd01*&”, work/space – “ERIITM”). Якщо пароль не спрацьовує, то останні дві літери додаються (чи вилучаються).

Help-документація (крім сайту Oracle англ. мовою), довідники, посібники та книжки (в тому числі й електронні, рос. та укр. мовами) щодо практики та теорії використання СУБД Oracle розташовані у бібліотеці СДН “Прометей” по курсах каф. ІСПР – “Інтелектуальні системи прийняття рішень” (ІСПР), “Інтелектуальні інформаційні технології ДПСУ” (ІІТДПСУ), “Інтелектуальний аналіз даних і БЗ” (ІАДБЗ), а також в матеріалах відповідних курсів в системі ДН “Moodle”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *