АІС “Гуртожиток”

Вітаю тебе, шановний відвідувач інформаційно-довідкового порталу «Gurtojutok».

Твоїй увазі представляєм посилання для переходу на інтернет ресурс Oracle APEX на базі якого створена АІС «Гуртожиток» – головною метою, якої є оптимізація роботи по реєстрації студентів та абітурієнтів, ведення прозорої політики щодо житлових комплексів для студентів.


Посилання для переходу: https://apex.oracle.com/pls/apex/f?p=27172:LOGIN_DESKTOP:4146920118451


 

Також ми надаємо вам логін та пароль для входу в Oracle, а конкретно відразу в АІС «Гуртожиток» де ви вже безпосередньо зможете ознайомитися з відомостями щодо гуртожитків, та зареєструватися для подальшої роботи в даній системі.


Логін :studorcl01

Пароль: 1234556677


 

При появі ускладнень з переходом або з входом в систему, просимо залишити коментар нижче з детальним описом ускладнення. Дана інформація потребується для усунення та запобігання повторення в подальшому часі.
Дякуємо що відвідав наш сайт 🙂

4 thoughts on “АІС “Гуртожиток”

    1. Ця система “Гуртожиток” була створена як абробація бакалаврської роботи одного із студентів. Це було весною минулого року. З того часу вона була законсервована. Поролі і логіни з того часу не перевірялися, можливо закінчився термін їх використання і/або потрібно оновити. Якщо у Вас є бажання з цією системою ознайомитися ближче, то можна її реанімувати.

    1. Антон, вітаємо Вас! Можна спробувати. Студентка, яка зробила цю систему, зараз виходить на захист магістерської роботи (зовсім за іншою тематикою). З її дозвілом ми, можливо, дамо Вам найближчим часом її е-mail. Але, незалежно від цього, Ви можете почати ознайомлення з цією роботою, вона реалізована в середовищі Oracle Express і зберігається як додаток в хмарі Оракл. Вхід в хмару Оракл можливий через наше меню “Education” і “Data Base” під логіном і паролем, який вказаний на нашому сайті. За цей час ми спробуємо відновити паролі для цього додатку. Вибачаємось за довгу відповідь. Якщо вдасться відновити реквізити проекта “Гуртожиток”, ми надішлемо їх Вам на е-пошту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *