Антиплагіат

Цей веб-сайт представляє сервіси моніторингу і перевірки унікальності текстів в Інтернеті, які можна використовувати для реалізації функцій “Антиплагіат”:

  1. Сервіс FindCopy є одним з найвідоміших в слав’янському сегменті Інтернету (http://findcopy.ru). На веб-сайті цього сервісу для перевірки унікальності текстів процедурою FindCopy представлена інтерактивна форма для заповнення текстового вікна, а також є в наявності дві кнопки – “Очистити” та “Перевірити”. Процедура перевірки є тривіально простою – а) необхідно у вікно вставити попередньо скопійований для перевірки текст; б) натиснути кнопку “Перевірити”; в) зачекати на результат і г) при необхідності повторити процедуру, якщо текст для перевірки перевищує обмеження у 18000 символів (приблизно 9 сторінок звичайного тексту в редакторі Word). Обмеження кількості символів означає, що при необхідності перевірки на унікальність текстів більшого обсягу (напр., курсова робота – 25-30 стор., автореферат – 20 стор., дисертація – 200-250 стор.) процедуру потрібно повторити стільки разів, скільки виконуватиметься операція розбивки первинного тексту на складові. По завершенні часткових перевірок необхідно лише підрахувати усереднену оцінку з врахуванням змісту протоколів, якими сервіс супроводжує кожну операцію перевірки. При оцінці результатних показників унікальності тексту загальна оцінка обчислюється згідно наведених в протоколі посилань на випадки першоджерел власно автора (які покращують оцінку унікальності) і посилань на сторонніх авторів і неавторські першоджерела (які погіршують оцінки унікальності). Протоколи системи FindCopy, приклади її використання, вигляд можливих оцінок та сертифікатів щодо проблематики плагіату наведені на веб-сайті “Аспірантура України” (http://aspirantura.org.ua/). Відносно обмежень системи FindCopy можна зазначити, що при повторенні процедур перевірки може спрацювати режим обмеження кількості
  2. Також випадки плагіату та унікальність текстів можна перевірити за допомогою спеціальних онлайн-сервісів чи встановлених на комп’ютері програм, що працюють за принципом пошукових систем. До Вашої уваги пропонуються наступні подібні сервіси: (а)http://www.antiplagiat.ru ;б)http://istio.com/ ; с)http://miratools.ru ).
  3. Починаючи з 2015 року почав функціонувати новий національний сервіс перевірки та забезпечення унікальності текстів (http://antiplagiat.in.ua/), який за мінімальну плату дозволяє не тільки контролювати унікальність текстів, але й покращувати надані на перевірку матеріали. Як відбувається процедура перевірки унікальності і покращення текстів досить детально описано та сайті цього сервісу.
  4. Найпростіший спосіб – встановлення на своєму комп’ютері відкритого програмного забезпечення перевірки унікальності тектстів (програми eTXT, або Advego Plagiatus, або інші) та пряма перевірка Ваших текстів з послідуючим аналізом протоколів.

Бажаємо Вам успіху в боротьбі з плагіатом, у підготовці якісних текстів Ваших курсових, рефератів, тез, статей, дипломних робіт, дисертацій тощо !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *